3v1 Pobyt na Zakynthose - Pohyb,Fyzio,Vzdelávanie s Naďou a Andym

Ako profesionálny fitness tréner a fyzioterapeutka, spájame svoje skúsenosti a vedomosti a organizujeme pohybovo-fyzioterapeutické a vzdelávacie pobyty.Zakynthos je jeden z gréckych ostrovov, ktorý má prezývku KARIBIK GRÉCKA, pretože more, ktoré ho obklopuje má krásnu modrú farbu. Nachádza sa tu aj jedna z najkrajších pláži Európy - NAVAGIO, na ktorej je známy vrak lode. Tento ostrov má však aj mnoho ďalších krásnych miest a pláží, ktoré stoja zato vidieť.

Za posledné dva roky som mala šťastie a mohla som na Zakynthose tráviť dlhé týždne, počas ktorých som spoznala celý ostrov, grécku kultúru, tradície, jedlo a úžasných ľudí. Pochopila som, že grécka ľahkosť a kultúra, sú mi veľmi blízke a zakaždým som sa tam cítila veľmi dobre.

Minulé leto sme spolu s Andym prebádali väčšiu časť ostrova, navštívili sme viacero pláži, dediniek aj turistických lokalít. Najviac sa nám páčilo na pláži Alykes, ktorá je charakteristická najslanšou vodou, nádherne modrou farbou mora a príjemným pieskom. Pri popíjaní gréckej kávy Freddo espresso na tejto pláži, nás oboch napadla myšlienka spojiť grécku ľahkosť, krásu Alykes pláže a naše skúsenosti v oblasti fyzioterapie i trénerstva do projektu pobytov 3v1.

Všetko šlo ľahko a podarilo sa nám nájsť ubytovanie pri pláži Alykes s možnosťou zdravého gréckeho stravovania. K tomu sme vytvorili tréningový a diagnostický program. Hlavnou myšlienkou a náplňou celého programu je individuálny prístup, pretože každý klient má  iné problémy, rôzne odchýlky držania tela a pohybové návyky.

Tento rok organizujeme dva POBYTY, pričom počet účastníkov sme obmedzili na 12. Tak vieme profesionáne zabezpečiť individuálny prístup a tréning “ušiť” presne na mieru pre klienta.

Ak máte radi Grécko, zdravý životný štýl a túžite zažiť aktívnu dovolenku na nádhernom ostrove, budeme radi ak sa pridáte k nám a  stanete sa súčasťou našeho  pobytu na Zakynthose.

 

Tešíme sa na Vás.

Naďa a Andy

Páčil sa Vám tento článok? Dajte mu Like!

Prečítajte si niektorý z našich najnovších článkov

Je bolesť pri cvičení a športe práca pre trénera alebo fyzioterapeuta?

Je vaše telo dostatočne pripravené na cvičenie a šport? Mnohokrát nie a to môže viesť ku vzniku bolestí. Pomôže Vám s nimi tréner alebo fyzioterapeut?

Hľadáme nového člena tímu - FYZIOTERAPEUTA

Pracujete ako fyzioterapeut a milujete svoju prácu? Chcete byť súčasťou skvelého tímu v peknom a novom zariadení?

MUDr Jiři Dostal- Laktát a jeho úloha v športovom tréningu

Aktuálne informácie o úlohe laktátu v športovom tréningu od MUDr. Dostála

Neutrálna stabilita a pohyb mimo nej

Čo je neutrálna stabilita a prečo sa netreba báť ísť pri pohybe i mimo ňu?

Diskusia k článku