3v1 Pobyt na Zakynthose - Pohyb,Fyzio,Vzdelávanie s Naďou a Andym

Ako profesionálny fitness tréner a fyzioterapeutka, spájame svoje skúsenosti a vedomosti a organizujeme pohybovo-fyzioterapeutické a vzdelávacie pobyty.Zakynthos je jeden z gréckych ostrovov, ktorý má prezývku KARIBIK GRÉCKA, pretože more, ktoré ho obklopuje má krásnu modrú farbu. Nachádza sa tu aj jedna z najkrajších pláži Európy - NAVAGIO, na ktorej je známy vrak lode. Tento ostrov má však aj mnoho ďalších krásnych miest a pláží, ktoré stoja zato vidieť.

Za posledné dva roky som mala šťastie a mohla som na Zakynthose tráviť dlhé týždne, počas ktorých som spoznala celý ostrov, grécku kultúru, tradície, jedlo a úžasných ľudí. Pochopila som, že grécka ľahkosť a kultúra, sú mi veľmi blízke a zakaždým som sa tam cítila veľmi dobre.

Minulé leto sme spolu s Andym prebádali väčšiu časť ostrova, navštívili sme viacero pláži, dediniek aj turistických lokalít. Najviac sa nám páčilo na pláži Alykes, ktorá je charakteristická najslanšou vodou, nádherne modrou farbou mora a príjemným pieskom. Pri popíjaní gréckej kávy Freddo espresso na tejto pláži, nás oboch napadla myšlienka spojiť grécku ľahkosť, krásu Alykes pláže a naše skúsenosti v oblasti fyzioterapie i trénerstva do projektu pobytov 3v1.

Všetko šlo ľahko a podarilo sa nám nájsť ubytovanie pri pláži Alykes s možnosťou zdravého gréckeho stravovania. K tomu sme vytvorili tréningový a diagnostický program. Hlavnou myšlienkou a náplňou celého programu je individuálny prístup, pretože každý klient má  iné problémy, rôzne odchýlky držania tela a pohybové návyky.

Tento rok organizujeme dva POBYTY, pričom počet účastníkov sme obmedzili na 12. Tak vieme profesionáne zabezpečiť individuálny prístup a tréning “ušiť” presne na mieru pre klienta.

Ak máte radi Grécko, zdravý životný štýl a túžite zažiť aktívnu dovolenku na nádhernom ostrove, budeme radi ak sa pridáte k nám a  stanete sa súčasťou našeho  pobytu na Zakynthose.

 

Tešíme sa na Vás.

Naďa a Andy

Páčil sa Vám tento článok? Dajte mu Like!

Prečítajte si niektorý z našich najnovších článkov

Je darčekový poukaz dobrý darček pod stromček?

Najkrajšia vec na vzdelaní je tá, že nám ho nikto nemôže vziať, nemusíme si ho poistiť a zdokonaľovaním získa na cene!

Čím ma šokoval Mulligan koncept?

Povedal, že tento kurz by sme mali začať organizovať, pretože je skvelý. Tak sme sa pustili do práce...

Ako použiť strečing správne, aby nezabil vaše výsledky?

Strečing vo fyziotréningu – dokážete využiť jeho potenciál?

Je bolesť pri cvičení a športe práca pre trénera alebo fyzioterapeuta?

Je vaše telo dostatočne pripravené na cvičenie a šport? Mnohokrát nie a to môže viesť ku vzniku bolestí. Pomôže Vám s nimi tréner alebo fyzioterapeut?

Diskusia k článku