4 najočakávanejšie akcie pre trénerov a fyzioterapeutov

Čakali ste dlho, ale dočkali ste sa. Najobľúbenejšie školenie od Zdravo a Fit, jedna úplná novinka a dva svetoznáme americké koncepty!Nový rok začíname vo veľkom štýle! TOP 4 najočakávanejšie akcie s dostupnými miestami:

Po vypredaní konferencie v Žiline prichádzame z nadväzujúcou novinkou: Fyzio&Šport večer s fyziojogou

Prihláste sa ešte dnes na prednášku spojenú s praktickými ukážkami a bohatou diskusiou v príjemnom prostredí Monster Cafe. Vychutnajte si to nejlepšie zo spojenia jógy a fyzioterapie s kapučínkom alebo pohárom vínka v ruke.

Kapacita je obmedzená veľkosťou kaviarne. https://www.zdravoafit.sk/seminar-a-kurz/fyzio-sport-vecer-s-fyziojogou-1

Fyzio&Šport Večer s Fyziojogou

 

Druhou špecialitou je dlho očakávané školenie Diagnostiky pohybového aparátu vo fitness centre II. Obsahom dvojdňového školenia je analytické testovanie svalov s tendenciou ku skracovaniu, ich ošetrenie pomocou PNF strečingu, PIR alebo AGR a uvoľnením Trigger Pointov. Následne pokračujeme cvičeniami zameranými na oslabených antagonistov. Nepremeškajte jediný termín pre kurz v Bratislave a zaregistrujte sa na https://www.zdravoafit.sk/seminar-a-kurz/diagnostika-pohyboveho-aparatu-vo-fitness-centre-ii-1 S diagnostikou sa následne vidíme až v Košiciach!

Diagnostika pohybového aparátu vo fitness centre II (Bratislava)

 

Čakali sme dlho ale dočkali sme sa. NeuroKinetic Therapy (NKT) po prvý krát na Slovensku! Tento svetoznámy americký koncept Vám nemusím predstavovať, preto Vás iba upozorním, že prihlasovanie neprebieha na našej stránke, ale na oficiálnej stránke NKT. Program kurzu s kreditmy od komory fyzioterapeutov a linky na prihlásenie nájdeš na https://www.zdravoafit.sk/seminar-a-kurz/neurokinetic-therapy-nkt-1-na-slovensku. Kurz je v predpredaji s cenovým zvýhodnením.

NeuroKinetic Therapy NKT1 na Slovensku!

 

A na záver skutočný bonbonik. EXOS Strength and Power Performance Workshop prvý krát na Slovensku! To najlepšie v čom sa tréneri môžu vzdelávať so zľavou 100 dolárov pre všetkých priaznivcov Zdravo a Fit. Program kurzu aj s linkom, kde sa môžeš prihlásiť nájdeš na https://www.zdravoafit.sk/seminar-a-kurz/exos-strength-and-power-performance-workshop-slovensko. Nepremeškaj predpredaj a uplatni si svoju zľavu 100 dolárov od Zdravo a Fit zadaním kódu „ZDRAVO100“.

EXOS Strength and Power Performance Workshop, Slovensko!

 

Najširšiu ponuku s najlepšími školeniami nájdeš jedine na Zdravo a Fit! Tak neváhaj a registruj sa na svoje školenie, kým ťa nepredbehnú ostatní.

Zdravo a Fit, miesto kde sa naučíš viac!

Zdroje k článku

  1. https://www.zdravoafit.sk/registracia

Páčil sa Vám tento článok? Dajte mu Like!

Prečítajte si niektorý z našich najnovších článkov

Je bolesť pri cvičení a športe práca pre trénera alebo fyzioterapeuta?

Je vaše telo dostatočne pripravené na cvičenie a šport? Mnohokrát nie a to môže viesť ku vzniku bolestí. Pomôže Vám s nimi tréner alebo fyzioterapeut?

Hľadáme nového člena tímu - FYZIOTERAPEUTA

Pracujete ako fyzioterapeut a milujete svoju prácu? Chcete byť súčasťou skvelého tímu v peknom a novom zariadení?

MUDr Jiři Dostal- Laktát a jeho úloha v športovom tréningu

Aktuálne informácie o úlohe laktátu v športovom tréningu od MUDr. Dostála

Neutrálna stabilita a pohyb mimo nej

Čo je neutrálna stabilita a prečo sa netreba báť ísť pri pohybe i mimo ňu?

Diskusia k článku