Chráňme svoje zdravie - alternatívne termíny školení

Ochrana zdravia je pre nás maximálna priorita a preto sme sa rozhodli vyjsť Vám v ústrety s presunmi jarných termínov.

Autor Mgr. Peter Obžera
Zverejnené 23.03.2020, 19:56

Pandémia koronavírusu naplno zasiahla aj Slovensko. Vyhliadky sú neisté a prognózy odborníkov o ďalšom vývoji sa značne rozchádzajú. Preto sme školenia plánované v krátkom časovom horizonte presunuli na leto a jeseň. Veľké zmeny zasiahli aj zahraničné školenia ako EXOS - Performance Mentorship Phase 1, ktorý sa presunul z marca na júl. Pri školení Mulligan koncept - lower quadrant, ešte čakáme na stanovisko lektora. Nový termín bol predbežne stanovený na 5. - 7. 7. 2020, definitívu by sme sa mali dozvedieť v najbližších dňoch.

Netrúfame si povedať, čo prinesú najbližšie mesiace, a preto sme sa rozhodli vyjsť účastníkom našich kurzov maximálne v ústrety. Zverejnili sme alternatívne jesenné termíny pre blížiace sa jarné školenia. Uvedomujeme si, že niektorí účastníci sa môžu obávať o svoje zdravie, a preto im umožňujeme bezplatnú zmenu jarného termínu za jesenný. V prípade, že by Vás zaujalo iné školenie z ponuky, môžete si zakúpené školenie vymeniť aj za akékoľvek iné z našej ponuky. Táto ponuka sa však nevzťahuje na niektoré zahraničné školenia ako NeuroKinetic Therapy, DNS alebo EXOS Performance Mentorship, pretože ste si ich zakúpili na oficiálnych stránkach zahraničných spoločností. Ak sa nechcete zaväzovať na konkrétny termín, môžete si zaplatenú sumu vymeniť za darčekovú poukážku, ktorú môžete uplatniť kedykoľvek počas roka 2020. Môžete ju využiť dokonca aj na podujatia v roku 2021. Začneme ich zverejňovať v druhej polovici roka. Možnosť bezplatného presunutia kurzu sa vzťahuje na všetky školenia, ktoré sa majú konať v mesiacoch apríl - máj. K júnovým školeniam zatiaľ nemáme alternatívne termíny, budeme na nich pracovať v najbližších dňoch. Kompletnú ponuku a termíny všetkých kurzov nájdete na https://www.zdravoafit.sk/seminare-a-kurzy.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na podpora.zdravoafit@gmail.sk.

Ochrana zdravia je pre nás maximálna priorita, preto prijímame balíček mimoriadnych opatrení. Zároveň intenzívne sledujeme nariadenia vlády a situáciu v zahraničí, aby sme vedeli prijať dostatočné preventívne opatrenia.

Spolu to zvládneme, vaše Zdravo a Fit


Diskusia k článku

Podobné články