Letná škola pre trénerov

Mimoriadna situácia si vyžaduje mimoriadne opatrenia. Preto sme sa rozhodli...

Autor Mgr. Peter Obžera
Zverejnené 15.07.2020, 07:07

Čo sa u nás udialo za posledných 6 týždňov? Možno Vám to bude znieť prehnane, ale situácia s COVID-19 zasiahla Zdravo a Fit viac ako sme si to dokázali predstaviť. Teraz už vieme, že nič nebude ako predtým. Nemám však preto nostalgickú náladu ale veľa pozitívnych očakávaní. Poďme sa na to spoločne pozrieť.

Presuny termínov, hľadanie kompromisov pre účastníkov aj lektorov
Presuny podujatí nám robia zatiaľ najviac starostí. Zatvorené hranice a povinná karanténa pre návštevníkov Slovenska obmedzujú nielen lektorov ale aj zahraničných návštevníkov našich kurzov. Veríme však, že situácia sa čoskoro pohne ďalej. Kurzy so zahraničnými lektormi sme presunuli na leto a začiatok jesene. Predpokladáme, že práve toto obdobie by mohlo byť pre ich organizáciu najoptimálnejšie.

Nový web
Už niekoľko mesiacov intenzívne pracujeme na novom dizajne a funkcionalitách www.zdravoafit.sk. Momentálne prebieha migrácia súčastí do novej podoby. Veríme, že krátkodobé výpadky čoskoro pominú a nový dizajn si zamilujete. Navštívte nové www.zdravoafit.sk a pomôžete nám odhaliť chyby a nedostatky. Na základe vašich podnetov si spíšeme potrebné vylepšenia a budeme sa snažiť opraviť chyby čo najskôr. Napíšte nám svoje postrehy na zdravoafit.sk@gmail.com.  Ďakujeme za pomoc ;-).

Zmena kategorizácie kurzov
Rozhodli sme sa, že už nebudeme rozdeľovať kurzy do kategórií podľa určenia ale podľa obsahu. Komu je kurz určený sa dočítate v prvých riadkoch popisu kurzu. Zatiaľ sme kurzy rozdelili do nasledujúcich kategórií:

Manuálne techniky
Diagnostika
Fyziotréning
Pre ženy
Trénerské
Konferencie
Workshopy
Zahraničné kurzy
Výživa
Letná škola pre trénerov
Letná škola pre fyzioterapeutov

Príprava novej online zóny
Príprave online kurzov sme sa dlho bránili. Stále sme presvedčení, že mnohé veci sa z videa nenaučíte. Online kurzy však majú aj svoje výhody. To čo ste nepochopili si môžete prehrať hoci aj 10x a vrátiť sa k tomu kedykoľvek potrebujete. Vydržať sa sústrediť 8 hodín je pre mnohých výzva. Preto sme online kurzy rozdelili do kratších tematických blokov, vďaka čomu si z kurzov odnesiete ďaleko viac.

Za posledné týždne sme preštudovali desiatky online kurzov. Neraz sme boli sklamaní, zhrození, šokovaní ale občas aj milo prekvapení.  Momentálne pracujeme na tom, aby online kurzy obsahovali nielen videá a študijný materiál ale aj kvízy, testy, spätnú väzbu a certifikáciu. Prioritou je pre nás kvalita vzdelávania a preto nechceme nasledovať slovenský priemer. Sme sklamaní z úrovne dostupných slovenských online materiálov pripravených za kuchynským stolom a na podlahe z obývačky. Viac sa o pripravovaných online kurzoch dozviete už čoskoro.

Letná škola pre trénerov
Letná škola pre fyzioterapeutov
Medzi najviac zasiahnutých prísnymi obmedzeniami počas COVID-19 patria tréneri a fyzioterapeuti. Sme však milo prekvapení, pretože dostávame desiatky dopytov na reštart kurzov. Našim cieľom nie je pomáhať tým, čo plačú doma do vankúša a nadávajú na situáciu ale tým, ktorí už teraz myslia na budúcnosť. Oceňujeme všetkých, ktorí chcú voľný čas investovať do vzdelávania a poskytovať tak kvalitnejšie služby.

Preto sme pre kurzy fyziotréningu pripravili nový, mimoriadne atraktívny formát. Kurzu sa zúčastní maximálne 6 účastníkov. Vďaka tomu dostanete najosobnejší prístup ako je možné. Kurzy budú interaktívnejšie a bude v nich ďaleko viac priestoru na diskusiu, spoluprácu a praktické skúšanie. Na tento formát sa už mimoriadne tešíme. Zároveň sme sa rozhodli pre zmenu registračných podmienok. Vieme, že viacerí čelia výraznému poklesu príjmu preto sa môžete zaregistrovať na kurz pomocou kódu ZALOHA50. Zaplatíte len 50% ceny kurzu. Druhú polovicu môžete  zaplatiť neskôr alebo priamo na kurze. Navyše ceny kurzov v kategórií „Letná škola pre trénerov” a „Letná škola pre fyzioterapeutov” sme znížili o 20%. Využite túto skvelú príležitosť a rezervujte si svoje miesto ešte dnes. Nezabudnite, že kurzy sú limitované pre 6 účastníkov!


Diskusia k článku

Podobné články