Je darčekový poukaz dobrý darček pod stromček?

Najkrajšia vec na vzdelaní je tá, že nám ho nikto nemôže vziať, nemusíme si ho poistiť a zdokonaľovaním získa na cene!

Autor Mgr. Zdravo A Fit
Zverejnené 04.12.2019, 15:06

Čas Vianoc sa nezadržateľne blíži, a preto sme pre Vás pripravili skvelú akciu. Obdarujte svojich kolegov, študentov a priateľov darčekovým poukazom, ktorý má skutočnú hodnotu. Tak, ako mnohí odborníci, aj my v Zdravo a Fit veríme, že najlepšia investícia je tá, ktorá smeruje do vzdelania a osobného rastu.

Vedomosti a zručnosti nadobudnuté počas štúdia sú prvotný a často aj jediný kapitál, ktorý si nesieme na pracovný trh. Osobné know-how, ktoré sa nedá odobrať. A najkrajšia vec na vzdelaní je tá, že nám ho nikto nemôže vziať, nemusíme si ho poistiť a zdokonaľovaním získa na cene. Ponuka školení Zdravo a Fit obsahuje desiatky školení pre trénerov, fyzioterapeutov, športových odborníkov, ľudí s aktívnym životným štýlom ale aj pre tých, ktorých zdravotné problémy priviedli na cestu starostlivosti o zdravie. Okrem tradičných seminárov a kurzov prinášame každý rok na Slovensko množstvo zahraničných odborníkov, ktorí prednášajú na našich konferenciách. Obľúbený je aj formát večerných seminárov, na ktorých si vypočujete prehľad najnovších informácií a trendov. Následne si vyskúšajte, ako nové vedomosti aplikovať do praxe a pretaviť ich na skutočné zručnosti. Aby sa Váš osobný rozvoj neskončil účasťou na našom podujatí, vytvorili sme online zónu, do ktorej získate prístup po prvom absolvovanom školení. Priebežne vytvárame online obsah pre každý jeden z našich kurzov. Online zónu neustále rozširujeme, pretože aj naši lektori neustále prichádzajú s novými tipmi a radami. Vďaka týmto aktualizáciám a rozširovaniu online zóny dostanete čerstvé informácie aj keď ste svoj kurz absolvovali pred niekoľkými rokmi.  Toto je bonus, ktorý dostávajú účastníci našich kurzov zadarmo.

Spravte svoje najlepšie rozhodnutie v roku 2019 a investujte do svojho vzdelania a osobného rastu. Aj vďaka tomu môže byť Váš rok 2020 plný úspechov. Aby bola táto investícia hmatateľná, darčekový poukaz Vám pošleme poštou. Pripravili sme pre Vás darčekové poukazy v hodnote 50, 100, 200 EUR alebo Vám ich vystavíme aj na konkrétny kurz. Môžete ich využiť počas celého roku 2020 na školenia, ktoré zakúpite na www.zdravoafit.sk. Poukaz môžete využiť aj na kurzy v zľavnených balíčkoch. Ak je hodnota darčekového poukazu vyššia ako cena podujatia, odrátame Vám ju z Vášho kreditu, aby ste ho mohli využiť na ďalšie podujatia. Vyberte si hodnotu svojho darčekového poukazu a po jeho zakúpení Vás kontaktujeme a vyžiadame si informácie o obdarovanom. Darčekový poukaz s unikátnym kódom Vám vytlačíme a pošleme poštou alebo elektronicky, aby ostal prekvapením. Pokiaľ chcete zakúpiť poukaz na konkrétne podujatie a venovať si ho pod stromček, napíšte nám na podpora.zdravoafit@gmail.com a o všetko sa postaráme. Ak neviete, aký poukaz by potešil Vášho známeho napíšte nám svoje číslo. Zavoláme Vám a ochotne poradíme.


Diskusia k článku

Podobné články

{{article.title}}

{{article.description}}
Celý článok