Prečo by ste sa mali zaregistrovať na Zdravo a Fit?

Čo všetko získate registráciou na Zdravo a Fit.sk? My nie sme iba obyčajná internetová stránka.


Na Zdravo a Fit.sk sa zaregistrujete jednoducho. Môžete k tomu použiť tento ODKAZ. Pre lepšiu názornosť sme pre vás pripravili toto krátke inštruktážne video. Registráciou získate neobmedzený prístup ku všetkým článkom a informáciám. Môžete komentovať a hodnotiť trénerov a zariadenia, ktoré ponúkajú svoje služby a vyjadriť tak vašu spokojnosť. Na tento účel Vám stačí jednoduchý účet „Registrovaný používateľ“. Zdravo a Fit ponúka možnosť bezplatne sa propagovať. Ak si chcete vytvoriť takýto typ účtu, zaregistrujte sa ako „Inzerent“. Následne si zvolíte aký typ účtu si chcete vytvoriť. Momentálne máme vytvorené kategórie pre trénerov, terapeutov, zariadenia a odborníkov na výživu. Propagovať sa môžete vo viacerých kategóriach naraz.

Okrem verejne prístupného profilu získate možnosť propagovať svoje služby intenzívnejšie a vytvárať eventy. Zároveň máte možnosť pridať článok, ktorý prechádza cez posúdenie a prípadnú korekciu administrátora. Zároveň, čím viac hodnotení získate od svojich spokojných klientov, tým viac Vás vyhľadávač uprednostní v porovnaní s inými inzerentmi, ktorí ponúkajú rovnaké služby.

My v zdravo a fit chceme prinášať zaujímavé a overené informácie pre širokú verejnosť. Taktiež sa snažíme prinášať najnovšie poznatky pre odborníkov. Neustále oslovujeme zaujímavé osobnosti a odborníkov s ktorými spolupracujeme. Veríme totiž, že zaujímavé informácie si nemusíte čítať iba v spoplatnených vedeckých databázach a cestovať na drahé zahraničné školenia.

Zaujímavé novinky môžete sledovať aj na Facebooku, našej dcérskej stránke venovanej výžive, youtube alebo instagrame.

Neváhajte a zaregistrujte sa ešte dnes. Zároveň budeme radi ak vyjadríte svoj názor. Pracujeme na vašich pripomienkach a vďaka tomu môžeme byť lepší a prinášať vám veci, ktoré vám na Slovensku chýbajú.

 

V nasledujúcom videonávode nájdete ukážku, ako vytvoriť a vyplniť použivaťelsky účet a trénersky profil.

Páčil sa Vám tento článok? Dajte mu Like!

Prečítajte si niektorý z našich najnovších článkov

Výživa a prevencia 2019

Pozývame Vás na medzinárodnú konferenciu venovanú výžive a prevencii, ktorú spoluorganizujeme so Slovenskou asociáciou pre výživu a prevenciu. 

Je bolesť pri cvičení a športe práca pre trénera alebo fyzioterapeuta?

Je vaše telo dostatočne pripravené na cvičenie a šport? Mnohokrát nie a to môže viesť ku vzniku bolestí. Pomôže Vám s nimi tréner alebo fyzioterapeut?

Hľadáme nového člena tímu - FYZIOTERAPEUTA

Pracujete ako fyzioterapeut a milujete svoju prácu? Chcete byť súčasťou skvelého tímu v peknom a novom zariadení?

MUDr Jiři Dostal- Laktát a jeho úloha v športovom tréningu

Aktuálne informácie o úlohe laktátu v športovom tréningu od MUDr. Dostála

Diskusia k článku