Súťaž so Zdravo a Fit a Protrening.sk

Vyhraj super ceny v našej novej súťaži!

Autor Mgr. Peter Obžera
Zverejnené 22.05.2015, 22:21

Zdravo a fit.sk v spolupráci s protrening.sk pre vás pripravilo súťaž o zaujímavé ceny. Počas 4 týždňov vám prinesieme 4 články, ktoré vám pomôžu aj vo vašom tréningu. Pripravujeme pre vás nasledujúce témy:

Blackroll- potrebujete sa po tréningu zrelaxovať? Máte stuhnuté svaly alebo chcete podporiť regeneráciu po tréningu? Tak si nenechajte ujsť túto tému.

Balančný tréning- aké sú jeho hlavné výhody? Fit-lopta je v každom fitku tak prečo ju nevyužiť? A čo môžete robiť s takzvaným „piškótom“? Toto sú najúčinnejšie cvičenia pre vaše core.

Agility tréning- športujete a potrebujete byť rýchli? Tak táto téma je práve pre vás! Tréning je aj zábava a agility je skutočne tým správnym korením.

Doplnky výživy- ako by mal vyzerať váš pitný režim? A čo proteín, aký bude vhodný po tréningu, počas dňa alebo pred spaním? Prečítajte si, zdieľajte a vyhrajte.

Navyše, protrening.sk venoval pre Zdravo a Fit všetky pomôcky a doplnky výživy o ktorých sme plánovali písať. A my vám ich radi rozdáme.

Ako tieto ceny získate?

1. Lajkujte nás na facebooku Zdravo a Fit

2. Zdieľajte každý zo 4 súťažných článkov. Prvý zverejníme 1.6. 2015 a každý týždeň pribudne jeden nový. Doteraz zverejnené články:

Doplnky výživy

Blackroll

Balančné pomôcky

Agility tréning

3. Napíšte nám do správy na Facebooku, ktorá z uvedených oblastí vás najviac zaujala a o KTORÚ CENU CHCETE HRAŤ

4. Následne 5.7.2015 uzavrieme súťaž a z každej kategórie vylosujeme jedného výhercu, ktorého meno uverejníme na našom Facebooku.

5. Výhra prepadne v poradí druhému vylosovanému za predpokladu, že výherca:

 -nelajkoval Zdravo a Fit na facebooku

-nezdieľal do 5.7.2015 všetky 4 súťažné články

-nezaslal správu, o ktorú cenu hrá

-rozhodne sa prenechať výhru niekomu ďalšiemu

Tešíme sa na vašu spänú väzbu. Nenechajte si ujsť ani ďalšie súťaže, ktoré pre vás už teraz pripravujeme.


Diskusia k článku

Podobné články