Týždeň extra zliav vo výške až do 600 euro

Týždeň EXTRA zliav na prestížne zahraničné kurzy pre trénerov a fyzioterapeutov. Získajte ďaľšie prestízne vzdelanie. Zakúpte si svoje miesto na kurze už teraz a ušetrite desiatky až stovky euro.

Autor Mgr. Peter Obžera
Zverejnené 15.07.2020, 08:55

EXOS Performance Mentorship 1 - jediné miesto za exkluzívnu cenu 1499 euro ktorá je oproti aktuálne dostpnej cene na stránkach EXOSu o viac ako 600 euro nižšia. Súčasťou tohto praktického školenia je aj on-line certifikácia EXOS Performance Specialist ktorá obsahuje 24 hodín videomateriálov.

​High-Velocity Low-Amplitude manipulácie v zľave zo 429 na 399 euro​

Funkčná diagnostika a rehabilitácia ACL v zľave zo 160 na 129 euro

Certified Functional Strength Coach v zľave z 600 na 559 eur

 

EXOS je absolútna trénerská špička a Zdravo a Fit Vám opäť prináša možnosť absolvovať ich najlepšie kurzy! Po minuloročnom obrovskom úspechu EXOS Performance Mentorship Phase 1 sa dočkáte aj druhej časti EXOS Performance Mentorship Phase 2. Tento štvordňový kurz je prvým krokom vďaka ktorému sa ponoríte do unikátnej metodológie EXOS. Pochopíte, ako systém pomáha uspieť top športovcom po celom svete. Budete sa učiť od koučov, ktorí používajú metodológiu denne. Kurz Vás prevedie celou prípravou od prevencie zranení, plyometrie a rýchlosti so zmenami smeru až po regeneráciu a výživu.

 

V januári sme vôbec po prvý krát privítali na Slovensku Jory-ho Pauwelsa. Na 3. Fyzio&Šport konferencií Vám predstavil High - Velocity, Low - Amplitude Manipulation. A pre obrovský záujem budeme organizovať tento intenzívny 3 - dňovú kurz v Bratislave!
Novo vyvinuté manipulačné techniky umožňujú terapeutovi manipulovať s kĺbmi v neutrálnej pozícií, čím dbajú na maximálnu bezpečnosť pacienta. Každá technika je na kurze opísaná teoreticky, demonštrovaná na kostre a následne na človeku, čo umožňuje optimálnu spätnú väzbu o správnom prevedení techniky.

 

 

Na kurze Funkčná diagnostika a rehabilitácia ACL získate kľúčové poznatky a rehabilitačné protokoly zamerané na kolenný kĺb pričom špeciálna pozornosť bude venovaná zraneniam predného krížneho väzu. Tento unikátny systém na poúrazovú liečbu, preukázal svoju funkčnosť a účinnosť na viac než 100 úspešných pooperačných stavoch v rámci posledných dvoch rokov a viac než 500 v posledných 6 rokoch.

Svoje dlhoročné skúsenosti a poznatky vám odovzdajú poprední odborníci v oblasti športovej medicíny zo súkromnej slovinskej kliniky, ktorá je zameraná na rozvoj športovcov a svojím inšpiratívnym príbehom sa stala slovinskou jednotkou v oblasti rehabilitácie a prevencie zranení.

 

Po bleskovom vypredaní jediného termínu roka 2019 sme dlho pracovali na termíne kurzu Certified Functional Strength Coach pre rok 2020. Skvelou správou je, že sa nám podarilo vybaviť aj druhú časť tohoto prestížneho kurzu (CFSC 2). Zakladateľom konceptu je Mike Boyle, ktorý je jednou z najuzávanejších osobností vo svete fitness. Naučte sa princípom, ktoré využíva pri práci vo fitness centre a získajte certifikáciu, ktorá má skutočnú hodnotu! Výhodou kurzu je množstvo online materiálov, ktoré budú dostupné niekoľko dní po zakúpení a vy sa tak budete môcť začať vzdelávať z množstva videí a textových materiálov.


Diskusia k článku

Podobné články