V roku 2021 Vás čakajú tieto TOP zahraničné školenia

Ak chcete byť najlepší vo svojom obore musíte sa učiť od najlepších. Preto nesmiete premeškať tieto podujatia.

Autor Meno Zdravo a Fit
Zverejnené 21.03.2023, 14:23
Turbulentné obdobie spôsobené COVIDom zmenilo plány každému z nás. Rovnako zasiahlo aj náš plán školení na rok 2020. Viac ako polovicu roka sme nemohli vôbec organizovať podujatia a druhú polovicu roka sme organizovali kurzy pri minimálnom počte účastníkov. Ak sa pýtate ako bude vyzerať rok 2021 a či sa máte na čo tešiť, prečítajte si tento článok. Podujatia sme rozdelili do kategórií v ktorých Vám v skratke priblížime kedy sa kurzy budú konať a aké novinky na Vás čakajú. V prvom zo série pripravovaných článkov sa dozviete na kedy sme naplánovali viac krát presúvané zahraničné kurzy a aké dve novinky uvedieme v tomto roku.

Trénerské kurzy od EXOS a od Mikea Boyla sme museli z dôvodu reštrikcií odložiť na neurčito. Po dohode s našim partnerom Fit Factory sme sa rozhodli presunúť školenia na august a september 2021. Veríme, že pandemická situácia bude mať podobný vývoj ako sme videli v minulom roku a školenia prebehnú hladko. Fit Factory má aj outdoorové priestory, ktoré plánujeme naplno vyťažiť.
EXOS Performance Mentorship Phase 1 sa uskutoční 30. 7. – 2. 8. 2021 v Nemciach (Banská Bystrica).
EXOS Performance Mentorship Phase 2 sa uskutoční 10. – 13. 9. 2021 rovnako v Nemciach (Banská Bystrica).Počas jedného predĺženého víkendu môžete absolvovať svetovo známe školenia Mikea Boyla - Certified Functional Strength Coach lvl 1 + Certified Functional strength Coach lvl 2  27. – 29. 8. 2021 Nemce (Banská Bystrica). Odporúčame Vám absolvovať oba kurzy naraz pretože momentálne neplánujeme nové termíny tohto podujatia.

Po úspešnom zorganizovaní septembrového kurzu NeuroKinetic Therapy 1 sme dohodli aj nový termín na 29. 5. 2021. Presúvaný termín NeuroKinetic Therapy 2 z dôvodu zhoršujúcej sa pandemickej situácie v decembri 2020 sa uskutoční 8. – 9. 5. 2021. V prípade, že budú kurzy plné, pokúsime sa o ich zopakovanie pravdepodobne v septembri – októbri 2021. S priebehom kurzov pomáhajú slovenskí a českí asistenti preto sa nemusíte obávať aj keď máte slabšiu angličtinu.Nemilo nás zaskočila posledná správa od lektora Mulligan Koncept horný kvadrant - Petra Van Dalena musíme opäť presunúť. Pre úmrtie blízkeho člena Petrovej rodiny musíme školenie opäť preložiť. Novým termínom bude 18. – 20. 6. 2021. Podujatie sa uskutoční vo Fyzio Centre Zdravo a Fit.
Mulligan Koncept dolný kvadrant s gréckym lektorom Sakisom Adamitisom sa uskutoční podľa pôvodného plánu 21. – 25. 5. 2021 v Bratislave.Po veľkom úspechu minuloročných HVLA manipulácií sme sa dohodli s belgickým lektorom Jorym Pauwelsom na organizovaní trojdňového kurzu Osteopatický prístup u gynekologických dysfunkcií a v tehotenstve. Veľmi sa na to tešíme. Termín kurzu je stanovený na 28. – 30. 5. 2021 do Bratislavy a rýchlo sa zapĺňa. Nenechajte si ujsť túto novinku a registrujte si svoje miesto ešte dnes.Druhou pripravovanou novinkou v zahraničných kurzoch bude využitie PNF v práci s neurologickými pacientami s lektorom Mulligan konceptu a PNF - Sakisom Adamitisom. Bude zložený z dvoch štvordňových častí a plný klinickej praxe s neurologickými pacientmi. Časť A predbežne plánujeme na júl 2021 a časť B na september. O novinkách Vás budeme priebežne informovať.

Sme veľmi radi že sa tak zaujímate o zahraničné prístupy. Často prinášajú diametrálne odlišný pohľad na klienta ako sme sa učili v škole. Organizácia týchto školení je však veľmi náročná a pre zachovanie rovnakej ceny ako v zahraničí je potrebný dostatočný počet účastníkov. Preto sme Vám veľmi vďační ak na školenia pozývate aj svojich kolegov a známych.
Ďakujeme Vám a veríme, že si tieto podujatia vychutnáme v skvelej atmosfére tak ako tomu bolo doteraz.

Diskusia k článku

Podobné články