Vyhraj školenie Diagnostika pohybového aparátu vo fitness centre 2!

Jedného výhercu sme už odmenili, druhým sa staň práve TY! Darujeme účasť na Diagnostike pohybového aparátu vo fitness centre 2.Cez víkend 21.-22.1.2017 sa uskutoční v Bratislavskom Aircraft Sport House, Ivanská cesta 30/D, Bratislava Diagnostika pohybového aparátu vo fitness centre I. Toto školenie je určené pre trénerov, inštruktorov skupinových cvičení, učiteľov telesnej výchovy, rekreačných aj výkonnostných športovcov.

Lektormi kurzu sú Mgr. Oliver Poór a Mgr. Peter Obžera.

Jedno miesto na tomto školení sme venovali aj do súťaže. Šťastným výhercom sa stal Juraj Fuljer z Prievidze, ktorému srdečne gratulujeme. Nakoľko sme chceli darovať pre registrovaného výhercu aj účasť na Diagnostike pohybového aparátu vo fitness centre 2 a Juraj na školenie prihlásený nebol, vyžrebujeme druhého výhercu priamo na víkendovom školení.

Čo treba spraviť?

Stačí sa prihlásiť na školenie Diagnostika pohybového aparátu vo fitness centre I, zúčastniť sa na školení a pribaliť si okrem dobrej nálady trocha potrebného šťastia. V nedeľu priamo na kurze vyžrebujeme jedného výhercu spomedzi všetkých zúčastnených.

 

Čo čaká účastníkov kurzu?

Malá ukážka z kurzu "Diagnostika pohybového aparátu vo fitness centre I.". Oliver Poór, jeden z lektorov kurzu, Vám vysvetlí ako testovať skrátenie hamstringov a ukáže vám, čo môže skrátený hamstring spôsobiť.

Účastníci dostanú certifikát o absolvovaní kurzu. 

Pokyny, rozvrh a študijné materiály dostanú zaregistrovaní uchádzači týždeň pred termínom kurzu.

Základná cena kurzu je 120 eur, v prípade, že si rezervujete miesta dve, celková cena je 200 eur (zľava 40 eur). Podmienkou pokračovania na Diagnostiku pohybového aparátu vo fitness centre II. je úspešné zloženie záverečného online testu, ktorý pozostáva z otázok z prvého kurzu. Viac informácií o záverečnom online teste sa dozvedia účastníci priamo na školení.

Okrem školení pre trénerov pripravujeme v spolupráci so zahraničnými lektormi aj školenia pre fyzioterapeutov. Do pozornosti dávame školenie Terapia spúšťacích bodov, ktoré sa uskutoční 4.-5.2.2017 v Bratislave. Srdečne Vás pozývame.

Páčil sa Vám tento článok? Dajte mu Like!

Prečítajte si niektorý z našich najnovších článkov

Je bolesť pri cvičení a športe práca pre trénera alebo fyzioterapeuta?

Je vaše telo dostatočne pripravené na cvičenie a šport? Mnohokrát nie a to môže viesť ku vzniku bolestí. Pomôže Vám s nimi tréner alebo fyzioterapeut?

Hľadáme nového člena tímu - FYZIOTERAPEUTA

Pracujete ako fyzioterapeut a milujete svoju prácu? Chcete byť súčasťou skvelého tímu v peknom a novom zariadení?

MUDr Jiři Dostal- Laktát a jeho úloha v športovom tréningu

Aktuálne informácie o úlohe laktátu v športovom tréningu od MUDr. Dostála

Neutrálna stabilita a pohyb mimo nej

Čo je neutrálna stabilita a prečo sa netreba báť ísť pri pohybe i mimo ňu?

Diskusia k článku