Back to the core (pre trénerov)

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Mesto BRATISLAVA, FYZIO CENTRUM - ZDRAVO A FIT (NA 1. POSCHODÍ VO VIENNA GATE GALERIA, KOPČIANSKA 8A - 10, PETRŽALKA)
Čas 12.07.2020, 09:00
Rozsah vyučovacch hodín 10
Cena 103.2€

Back to the core (pre trénerov) je súčasťou nového projektu Zdravo a Fit na podporu trénerov - Letná škola pre trénerov. Na základe skúseností a spätnej väzby z doterajších školení sme prispôsobili obsah kurzov aby maximálne vyhovoval potrebám trénerov, inštruktorov a športovcov. Všetky školenia v kategórií Letná škola pre trénerov sú v limitovanej ponuke so zľavou -20%. Kapacita kurzov je maximálne 10 ľudí. Využite priaznivú kombináciu voľného času a akciových cien školení Zdravo a Fit. Získate odpovede na všetky otázky a množstvo zručností pre prácu s novými klientmi.

Back to the core je obľúbené praktické školenie PaedDr. Olivera Poóra, ktoré spája jeho vedomosti a skúsenosti z fyzioterapie, trénerstva, výskumu svalov trupu na FTVŠ UK a pedagogickej činnosti. Na školení sa naučíte ako správne postupovať pri core na tréningu od prvých krokov až po pokročilých cvičencov. Ako postupovať pri rôznych typoch bolesti, ktorým cvičeniam sa vyhnúť a ktoré naopak uprednostniť?

Na kurze sa naučíte:
Ktoré svaly tvoria svalový korzet, resp. „core“?
Aké sú vzťahy medzi svalmi brucha, chrbta, dolnými končatinami a bránicou?
Aký vplyv majú rôzne techniky dýchania na aktivitu svalov core?
Aké sú najnovšie poznatky o vplyve core na svalový aparát?
Ako core ovplyvňuje svalový výkon?
Ktoré tréningové pomôcky sú účinné a ktoré naopak nie?
Kedy a ako ich využiť aby ste dosiahli najlepšie výsledky?
Aké ďaľšie postupy dokážu podporiť účinok core tréningu?
Metodika tréningu core krok za krokom
Ukážky a skúšanie cvičení
Diskusia a riešenie otázok z praxe

 

Lektor kurzu:
PaedDr. Mgr. Oliver Poór dipl. f.
Diplomovaný fyzioterapeut
Magisterské štúdium trénerstva na FTVŠ UK so špecializáciou Fitness
Doktorandské štúdium na FTVŠ UK- športová kinantropológia, zameranie na diagnostiku sily svalov trupu u vrcholových športovcov a bežnej populácie
Rigorózna práca na FTVŠ UK o využití silového tréningu ako súčasti kognitívnej behaviorálnej terapie pri mentálnej anorexií
V praxi sa zameriava na prepojenie fyzioterapie a trénerstva, ktoré vychádza z cielenej diagnostiky
Absolvent množstva domácich a zahraničných kurzov
Aktívna účasť a prednášky na domácich a zahraničných vedeckých konferenciách
Zakladateľ Zdravo a Fit - organizácia kurzov, konferencií a iných aktivít pre fyzioterapeutov, trénerov, laickú verejnosť

 

Okrem odpovede na tieto otázky si prakticky vyskúšate ako správne cvičiť jednotlivé cvičenia. Súčasťou kurzu budú praktické skriptá a certifikát o účasti. Účastníci kurzu dostanú neobmedzený prístup do online sekcie "Back to the core" so záznamom teoretickej časti kurzu a ďalšími bonusmi.

Trvanie kurzu je 9:00 - 17:30 vrátane hodinovej obednej prestávky. Kapacitu kurzu a špeciálne hygienické pokyny budeme priebežne aktualizovať na základe vývoja epidemiologickej situácie. Našou prioritou je ochrana a podpora zdravia.

Preto sme pre kurzy fyziotréningu pripravili nový, mimoriadne atraktívny formát. Kurzu sa zúčastní maximálne 10 účastníkov. Vďaka tomu dostanete najosobnejší prístup ako je možné. Kurzy budú interaktívnejšie a bude v nich ďaleko viac priestoru na diskusiu, spoluprácu a praktické skúšanie. Na tento formát sa už mimoriadne tešíme. Zároveň sme sa rozhodli pre zmenu registračných podmienok. Vieme, že viacerí čelia výraznému poklesu príjmu preto sa môžete zaregistrovať na kurz pomocou kódu ZALOHA50. Zaplatíte len 50% ceny kurzu. Druhú polovicu môžete  zaplatiť neskôr alebo priamo na kurze. Navyše ceny kurzov v kategórií „Letná škola pre trénerov” sme znížili o 20%. Využite túto skvelú príležitosť a rezervujte si svoje miesto ešte dnes. Nezabudnite, že kurzy sú limitované pre 10 účastníkov!

Spolu to zvládneme!


Back to the core (pre trénerov) 103.20 EUR
Rezervuj 0 voľných miest
Prihlasovanie do: 10.07.2020 12:00
Rozsah vyučovacích hodín: 10
Dátum konania: 12.07.2020, 09:00

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Podobné kurzy
04.12.2020 - 05.12.2020
Banská Bystrica
120€
Rezervujte
presunuté na neurčito BRATISLAVA
129€
Rezervujte
presunuté na neurčito BRATISLAVA
129€
Rezervujte
Kurzy s Peter Obžera