Certified Functional Strength Coach

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Mesto Nemce, Nemčianska cesta 276, FitFactory, Slovensko
Čas 27.08.2021, 09:00
Rozsah vyučovacích hodín 10
Cena 599€

Včera nás zaskočila žiadosť o pomoc. Dvaja špičkoví slovenskí tréneri sa nebudú pre reprezentačné povinnosti zúčastniť kurzov CFSC 1 + 2. Využijete príležitosť na nahradíte ich? Rezervácia možná výlučne mailom. Kurzy nie je možné kúpiť samostatne iba ako cenovo zvýhodnený balíček za 1299 eur. Kontaktujte nás na podpora.zdravoafit@gmail.com a nezabudnite uviesť vaše telefónne číslo. Zavoláme Vám s podrobnejšími informáciami.

Po bleskovom vypredaní jediného termínu roka 2019 sme dlho pracovali na termíne pre rok 2020. Skvelou správou je, že sa nám podarilo vybaviť aj druhú časť tohoto prestížneho kurzu (CFSC 2). Zakladateľom konceptu je Mike Boyle, ktorý je jednou z najuzávanejších osobností vo svete fitness. Naučte sa princípom, ktoré využíva pri práci vo fitness centre a získajte certifikáciu, ktorá má skutočnú hodnotu! Pre účasť na CSFC 2 je potrebné absolvovať prvú časť a následne druhú. Dobrou správou je, že teraz to zvládnete počas jediného predĺženého víkendu 27. - 29. 8. 2021. Lepšia príležitosť ako získať certifikáciu Certified Functional Strength Coach Mike-a Boyla už nebude!

Lektori Zdravo a Fit si absolvovali kurz Certified Functional Strength Coach už v minulosti. Prečítajte si hodnotenie a ohlasy od  lektora, fyzioterapeuta a trénera PaedDr. Olivera Poóra v článku: Ako získať certifikáciu Certified Functional Strength Coach?


Ušetrite stovky eur za letenky a ubytovanie v zahraničí. Vďaka Zdravo a Fit už za vzdelaním lietať nemusíte!

Oficiálny popis kurzu z webu CSFC:

Prvý kurz Certified Functional Strength Coach Level-1 sme usporiadali v októbri 2014. Odvtedy sme certifikovali viac ako 1100 trénerov z USA, Anglicka, Írska, Nemecka, Talianska a Japonska. Odozvy boli úžasné. Keď sme začali s CFSC, usilovali sme sa o nastavenie nových štandardov pre certifikáciu. A na základe odozvy účastníkov usudzujeme, že sa nám to podarilo.

Odvtedy, čo sme začali v roku 2013 pracovať na projekte CFSC bolo našim cieľom zvýšiť úroveň profesionality v obore vďaka najlepšiemu možnému vzdelávaniu a požiadavke zvládnuť živú praktickú skúšku. Vytvárame tak skúsenú sieť trénerov, ktorí dokážu predvádzať skvelé ukážky, doplniť ich o jasné pokyny a systematicky plánovať. Našou úlohou je robiť z dobrých trénerov skvelých a zo skvelých trénerov ešte lepších.

Robí Vás vaša certifikácia lepším trénerom? Pomáha vaša certifikácia vašim športovcom a klientom?


 

Čo nás odlišuje od zvyšku?

Pri rýchlom pohľade môže CFSC vyzerať podobne ako iné certifikácie. Ale keď sa pozriete detailnejšie, uvidíte, že budujeme niečo, čo zmení fitness priemysel. Aj napriek súčasným zlatým štandardom certifikácie sily a kondičného tréningu, všetko, čo musíte urobiť, je sadnúť si za počítač a odpovedať na otázky s niekoľkými možnosťami. A čo schopnosť viesť športovcov a klientov? Čo schopnosť zmeniť program svojho športovca alebo klienta “za behu”, keď sa stane že nemôže cvičiť správne kvôli slabej kondícií alebo bolesti? Odtiaľto prichádza myšlienka „trénerského umenia“. Schopnosť riešiť tieto situácie hneď, ako sa vyskytnú v praxi.

 

 


Praktický komponent

Aby ste sa certifikovali, musíte absolvovať jednodňový kurz.

Na školení budete v malej skupine (približne 12 - 15 účastníkov na jedného lektora), aby ste si vyskúšali, ako vedieme naše skupiny v MBSC. Chceme, aby ste mali osobnú skúsenosť a potrebnú pozornosť a naučili sa tak čo najviac. V priebehu dňa rozoberieme program MBSC kúsok po kúsku a ukážeme náš systém progresií a regresií pre každý pohybový vzor.

Po skončení kurzu, každý účastník absolvuje praktickú skúšku, kde preveríme jeho schopnosť demonštrovať a trénovať základné pohybové vzory, ktoré používame v MBSC. Taktiež budeme testovať vedomosti o progresiách a regresiách. Absolventi CFSC budú pripravení na mnohé bežné situácie, ktoré sa môžu vyskytnúť počas tréningu.

 

Tu je krátky pohľad na náš praktický CFSC event:

 

Áno, ľudia zlyhajú. Ak sa neviete správne pohybovať alebo preukázať vedomosti o systéme, nemôžete prejsť. Ako už bolo spomenuté, povesť certifikácie CFSC je niečo, čo držíme vo veľmi vysokom štandardne. Aby sme vás pripravili, vytvorili sme databázu videí krok za krokom vysvetľujúcich povely a inštrukcie, bežné chyby a progresie / regresie, ktoré bežne používame pre daný pohybový vzor. V prípade, že niekto nespraví skúšku, môžeme ponúknuť opakované testovanie alebo odovzdanie videa.

Písomná skúška

Aj keď kladieme veľký dôraz na praktickú zložku CFSC, máme aj 5+ hodín prednášok, CFSC manuál a eBook verziu Mikeovej knihy „Advances in Functional Training“. Skúška s 50 otázkami s viacerými možnosťami výberu odpovede bola zložená na základe týchto materiálov. Chceme, aby ste mali jasnú predstavu o metodikách CFSC, ako aj o tom, ako a prečo programujeme spôsobom, akým pracujeme v MBSC. Žiadatelia o registráciu musia prejsť písomnou skúškou predtým, ako sa zúčastnia jedného zo školení.

Level-1 vs Level-2 certifikácie

Pri Level-2 CFSC aplikujeme toto pôvodné poslanie pre športovcov a programovací systém. Na dosiahnutie tohto cieľa využívame rovnaký systém vzdelávania, ktorý sa osvedčil pri Level-1. Akonáhle sa zaregistrujete na Level-2 (majte na pamäti, že už musíte byť certifikovaní na úrovni 1), získate prístup k vzdelávacím materiálom z našej webovej stránky. Máme približne 5 hodín prednášok, manuál pre Level-2, a podobnú skúšku akú ste absolvovali na predošlom kurze. To nám umožňuje venovať celé školenie praktickému vzdelávaniu.

Na Level-2 budeme stavať na základoch, ktoré ste sa naučili na Level-1 CFSC. Dôraz sa bude klásť na špecifické druhy rozohriatia pre športovcov, rýchlostné drily, cvičenia s medicinbalmi, plyometriu a samozrejme silový tréning. Metódy, ktoré používame na koučovanie a demonštráciu vzpierania na Mike Boyle Strength and Conditioning, vychádzajú z online obsahu a praktickej skúsenosti. To zahŕňa hang cleans, barbell snatch (hang clean grip), dumbbell snatch, a naše regresie a odnože ako jump squats a kettlebell swings.

Nielenže sme hrdí na našu požadovanú praktickú zložku potrebnú pre certifikáciu, ale rovnako sme hrdí na pomer s nízkym počtom účastníkov na každého lektora. Nikdy neuvidíte jedného lektora so skupinou 40+ účastníkov. Pre Level-2 sme urobili naše skupiny ešte menšie s 10 účastníkmi na 1 lektora. To zaisťuje, že každý účastník dostane pozornosť a spätnú väzbu, ktorú potrebuje pre úspech.

 

Čo sa stane potom čo sa prihlásim?

Približne do 3 pracovných dní od registrácie dostanete email s prihlasovacím menom a heslom na prístup do databázy edukačných materiálov na našom webe. Taktiež dostanete informácie o termíne na ukončenie písomnej skúšky (štandardne 30 dní pred kurzom). Taktiež dostanete informácie o možnostiach ubytovania a mieste konania kurzu.

 

Spolupracujeme s najlepšími

Spolupracujeme s dvoma z najlepších organizácií v tomto odvetví, aby sme pridali CFSC neuveriteľnú hodnotu. Aj keď nevyžadujeme používanie týchto skvelých zdrojov, v CFSC ich považujeme za neoceniteľné. Práve preto s nimi spolupracujeme aby sme poskytli špeciálne zľavy na ich certifikáciu a vzdelávací obsah pre absolventov CFSC. Tieto zľavy sú EXKLUZÍVNE pre absolventov CFSC a sú dostupné po certifikácií.

Prvým z partnerov je líder v skríningu, Functional Movement Systems. Functional Movement Screen priniesla revolúciu v spôsobe, akým sa teraz pozeráme na športovcov a klientov. Dáva nám detailný pohľad na potenciálne dysfunkcie a asymetrie pohybu.

FMS is extremely pleased to be a part of CFSC certification process. We have no doubt, with Coach Boyle's experience and leadership this certification will  quickly become one of the most sought after certifications in the industry.  -Lee Burton

 

Druhým partnerom je líder vo výžive všeobecnej populácie a športovcov, “Precision Nutrition”. Dr. John Berardi a jeho tím v Precision Nutrition vytvorili úžasný systém, ktorý pomohol tisíckam ľudí dosiahnuť ich výkon a kondičné ciele vďaka správnej výžive. Certifikácie Precision Nutrition poskytujú neuveriteľne obsiahle vzdelanie v oblasti výživy, rovnako ako aj psychologických aspektoch behaviorálnych zmien.

 

Precision Nutrition is excited to be partnering with the Certified Functional Strength Coach Certification to offer an exclusive promotion on the PN Nutrition Certification. -Dr. John berardi
 

Toto podujatie je organizované a zabezpečené spoločnosťou Oliver Poór s.r.o.


Vyberte si svoju verziu podujatia
Rezervuj
CFSC (neskorý nákup) 650.00 EUR
Rezervuj 4 voľných miest
Prihlasovanie do: 14.08.2021 23:30
Rozsah vyučovacích hodín: 10
Dátum konania: 27.08.2021, 09:00

CSFC 1 + 2 so zľavou 100 eur 1299.00 EUR
Rezervuj
Prihlasovanie do: 27.07.2021 23:30

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia: