Fyzio&Šport večer s fyzioterapiou a fyziotréningom po pôrode

Mesto Monsters Cafe and Bar Rusovská cesta 50-56 (Petržalka City), Bratislava
Čas 30.05.2018, 19:00
Rozsah vyučovacch hodín 2
Cena 5€
Autor Mgr. Zdravo A Fit
LektorMgr. Zdravo A Fit

Pozývame vás na prednášku venvanú problematike fyzioterapie a fyziotréningu po pôrode, ktorá bude obohatená o praktické ukážky (popôrodna diastaza - diagnostika, terapia, trening).  Po prednáške bude nasledovať voľná diskusia a posedenie v príjemnej atmosfére Monsters Cafe and Bar.

 

 

Prednášajúca Mgr. Zuzana Woleková vyštudovala fyzioterapiu na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, špecializáciu na SZU, trénerstvo 1. Stupňa na FTVŠ UK v Bratislave.

Počas štúdia získala praktické odborné vedomosti na zahraničných stážach v špecializovanej nemocnici na respiračné ochorenia v nemeckom Solingene a na rehabilitačnej klinike v Austrálii. Pracovala v DFNsP v Bratislave a v privátnych poliklinikách.

Získala špecializáciu v Liečbe niektorých druhov funkčnej ženskej sterility metódou Ľ. Mojžíšovej, Liečbe funkčných a štruktrurálnych porúch pohybového systému, Dysfunkcie panvy, PD a inkontinencie. Má absolvované kurzy Pilates, Joga therapy, Funkčný tréning, DNS, Redcord, Panvové dno a jeho paradox a iné.

Je autorkou fyziokonceptu FITMAMA, ktorý je zameraný na rehabilitačnú liečbu, a vzdelávanie v odbore gynekológie a pôrodníctva.

Vedie workshop pre fyzioterapeutov na tému popôrodnej rehabilitácie v Českej Republike (FyzioP, Klatovy, www.fyziop.cz) ale aj na Slovensku.  Venuje sa tiež vzdelávaniu vo firmách, školách alebo škôlkach.

Pôsobí v RC Presporkovo, kde vedie kurzy a poskytuje ambulantnú liečbu v HELASFYZIO.


Fyzio&Šport večer s fyzioterapiou a fyziotréningom po pôrode 5.00 EUR
Rezervuj 36 voľných miest

Kurzy s Mgr. Zdravo A Fit
04.06.2020 - 05.06.2020
Banská Bystrica
242€
5 voľných miest
Rezervujte
06.06.2020 - 07.06.2020
Bratislava
179€
9 voľných miest
Rezervujte
0 voľných miest
Rezervujte
27.06.2020
Bratislava
129€
2 voľných miest
Rezervujte
5 voľných miest
Rezervujte