On-line diagnostika a konzultácia

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Mesto On-line okamžite k dispozícii
Rozsah vyučovacch hodín 1
Cena 29€

V tejto tažkej situácii sme hľadali spôsob ako umožniť našim terapeutom pracovať a ďalej využívať ich znalosti a schopnosti v prospech klientov. Taktiež sme hľadali spôsob ako umožniť ľudom aby mohli pracovať na sebe a svojom zdraví individualizovane a cielene aj z pohodlia domova.

Za týmto účelom sme vyvinuli túto službu v ktorej sa môžte tešiť na:

  • Okamžitý prístup k testom
  • Zaškolenie k vykonanie testov v domácom prostredí
  • Absolvovať celý proces diagnostiky do 40 minút v pohodlí domova
  • Vyhodnotenie testov našou fyzioterapeutkou
  • Následná 25 minútová videokonzultácia a zaučenie cvičení a opatrení  k zlepšeniu vášho zdravia

Ako prebieha diagnostika?

Úvodom vyplníte krátky dotazník a následne si pozriete prvé video, v ktorom nájdete najdôležitejšie inštrukcie a informácie o priebehu testovania. Ďalším krokom je príprava priestoru na testovanie, vyhotovenie fotografií držania tela a následne (podľa inštruktážneho videa obsahujúceho aj hlasové pokyny) vykonáte 12 jednoduchých testov ako sadanie na stoličku, zdvihnutie paží či prednoženie. Tieto údaje nám zašlete a mi ich vyhodnotíme.

 

Kto a ako vyhodnocuje testy?

Po obdržaní dotazníka, fotografií a videí sa pustíme do vyhodnocovania údajov. Zameriame sa na kľučové informácie z dotazníka a odchylky či nedostatky, ktoré sa prejavia počas testovania. Celý obsah vyhodnocuje naša fyzioterapeutka Miška, ktorá okrem vyhodnotenia navrhne aj riešenia a vyberie vhodné cvičenia na doma. Súčasťou tejto služby je aj on-line 25 minútová konzultácia cez videohovor kde si naša odborníčka môže overiť ďaľšie informácie, dať doplnkové otázky či instruovať Vás k ďalšiemu testu. Na základe všetkých informácii Vám navrhne hneď počas konzultácie niekoľko cvičení a opatrení a v rámci možností videohovoru vás skontroluje aby ste hneď začali pracovať na svojom zdraví.

 

Kedy môžem začať?

Hneď po zaplatení sa Vám sprístupní vo vašom profile celý online obsah s návodmi. Nájdete ho v časti Online podklady k mojim kurzom (https://www.zdravoafit.sk/onlineCourses/my_courses) On-line konzultácia prebehne podľa dohody s terapeutkou prostredníctvom platformy https://meet.websupport.sk/ ktorá nevyžaduje inštaláciu programu na uskutočnenie videohovoru.


On-line diagnostika a konzultácia 29.00 EUR
Rezervuj

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Podobné kurzy
Kurzy s Peter Obžera