Športová konferencia

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Mesto Banská Bystrica, AULA SZU, Bernolákova 8
Čas 16.09.2017, 09:00
Rozsah vyučovacích hodín 10
Cena 4€

Dobrý deň,

radi by sme Vás pozvali na odborný seminár so športovou tématikou. Podujatie sa začne prednáškami a bude pokračovať spoločnou diskusiou. Program začne o 9:00 sekciou naplánovaných prednášok. V prípade, ak chcete, aby naši prednašajúci odpovedali aj na Vaše otázky, môžete poslať súkromnú správu (david.liska27@gmail.com).

Cena vstupného pre registrovaných účastníkov je 4 euro. Potrebná je registrácia na stránke . Vstupné sa bude platiť priamo na mieste. V prípade nezaregistrovania je cena vstupného 8 euro (registrácia je možná až do skončenia konferencie). Vstup pre študentov SZU je bezplatný (registrácia je taktiež nutná).

Slovenská komora fyzioterapeutov pridelila tomuto podujatiu 7 kreditov za pasívnu a 10 kreditov za aktívnu účasť. Registrácia začne 30 minút pred prvou prednáškou (8:30). Registrovaní účastníci sa preukážu dokladom totožnosti.

Súťaž o vstupenky zadarmo!
Vyžrebujeme 5 výhercov.

Stačí aby ste boli fanúšikom zdravoafit.sk na facebooku https://www.facebook.com/zdravoafit.sk/ (označenie páči sa mi) a verejne zdieľali príspevok o seminári na svojej nástenke. Do správy nám pošlite emailovú adresu, na ktorú Vás kontaktujeme v prípade výhry.


Vyberte si svoju verziu podujatia
Rezervuj
Športová konferencia 4.00 EUR
Rezervuj
Prihlasovanie do: 14.09.2017 23:30
Rozsah vyučovacích hodín: 10
Dátum konania: 16.09.2017, 09:00

Zadajte svoje telefónne číslo a budeme Vás informovať o novinkách a termínoch konania podujatia:
Podobné kurzy