Stop bolesti: Krčná chrbtica

Mesto On-line okamžite k dispozícii
Rozsah vyučovacch hodín 2
Cena 14.5€
Autor Mgr. Zdravo A Fit
LektorMgr. Zdravo A Fit

Bolesti krku a krčnej chrbtice patria k najčastejším problémom pohybového aparétu dnešnej populácie. Ak aj vy patríte medzi ľudí, ktorí trpia bolesťami tejto oblasti, máme pre Vás výbornú správu.

Sedavé zamestnanie, či teraz práca z domu nám nedávajú veľa priestoru na zdravé držanie tela, alebo na cvičenie. Existuje však riešenie, ktorým je preventívne správne cvičenie. Naši experti zo Zdravo a Fit pre vás pripravili ON-LINE kurz, kde sme pre Vás vyskladali tie najdôležitejšie cvičenia. Jednoducho doma môžete s nami cvičiť a naučiť sa tak princípy, aby vaša krčná chrbtica už viac netrpela a s ňou ste netrpeli ani Vy.

Objednajte si náš kurz a môžete už za pár minúť začať cvičiť s našimi skúsenými fyzioterapeutmi a trénermi. 

Ak máte záujem aj o ON-LINE konzultáciu, využite niektorí z ďalších našich balíčkov, kde Vám jeden z našich odborníkov priamo za Vašim počítačom pomôže a poradí, ako správne dodržiavať techniku a dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

Neváhajte a dajte stopku bolesti krku, urobte prvý krok teraz. Kliknite na “Prihlásiť sa”, dokončite objednávku.

 

Čo je obsahom workshopu?

Po zakúpení získate prístup k videám, ktoré sa delia do dvoch hlavných celkov.

V prvom celku si naštudujete a osvojíte techniku jednotlivých cvičení. Videá sú založené na praktických ukážkach a podrobnom výklade. V prvom kroku Vám ukážeme, ako môžete pomocou valca (roller) a loptičky (môžete použiť tenisovú či lakrosovú) jednoducho uvoľniť stuhnuté svaly a spúšťacie body, čo Vám umožní lepšie pracovať s Vaším telom. Následne sa budeme venovať strečingovým a automobilizačným cvičeniam, ktoré Vám umožnia pracovať na odstránení obmedzení rozsahov pohybu a udržiavať si pohyblivosť a pružnosť v norme. V poslednom kroku si osvojíte aktivačné a posilňujúce cvičenia, ktoré sú posledným a neodlúčiteľným krokom k zdravému pohybovému aparátu.

V druhom celku nájdete video s cvičebnou jednotkou, ktorá je metodicky koncipovaná tak, aby ste si zvládli precvičiť celú oblasť súvisiacu s krčnou chrbticou a čo najefektívnejšie udržiavali svoje telo zdravé a bez problémov.

Kedy môžem začať?

Hneď po zaplatení sa Vám sprístupní vo Vašom profile celý online obsah s návodmi. Nájdete ho v časti Online podklady k mojim kurzom (https://www.zdravoafit.sk/onlineCourses/my_courses)
 


Stop bolesti: Krčná chrbtica 14.50 EUR
Rezervuj

Stop bolesti: Krčná a Drieková chrbtica 25.00 EUR
Rezervuj

Stop bolesti: Krčná a Drieková chrbtica 25.00 EUR
Rezervuj

Kurzy s Mgr. Zdravo A Fit

DNS športový kurz 1

04.06.2020 - 05.06.2020
Banská Bystrica
242€
5 voľných miest
Rezervujte

Štrukturálna a myofasciálna integrácia

06.06.2020 - 07.06.2020
Bratislava
179€
9 voľných miest
Rezervujte

Fyzioterapia a fyziotréning v tehotenstve

26.06.2020
Bratislava
129€
0 voľných miest
Rezervujte

Fyzioterapia a fyziotréning po pôrode

27.06.2020
Bratislava
129€
2 voľných miest
Rezervujte

Fyzioterapia a fyziotréning svalov panvového dna

28.06.2020
Bratislava
129€
5 voľných miest
Rezervujte